Lossing A23 Ruffec

Sportvrienden,

Situatie 9:30 uur
Er ligt een frontale zone boven de losplaatsen en vannacht bereikt een frontale zone het westen van Noord Frankrijk, België en Nederland welke zich snel uitbreid naar het oosten met veel regen onweersbuien. Dat zijn geen goede vooruitzichten. Rond 13 uur volgt een update.

Update 12:10 uur
De verwachtingen zijn ongewijzigd. De lossing van Sector 3/4 wordt uitgesteld.

Update zaterdag 07-06-2025
Ook voor vandaag en morgen zijn de verwachtingen zodanig dat er is besloten de sectorlossing uit te stellen naar morgen.

Update zondag 08-06-2025
De omstandigheden voor vandaag en morgen zijn op de route richting Nederland vele malen beter dan de afgelopen dagen. De duiven kunnen vandaag gelost worden onder goede omstandigheden, op dit moment is er nog bewolking op de losplaatsen aanwezig, deze trekt de komende uren weg waarna het licht tot half bewolkt gaat worden, de wind waait uit een westelijke richting kracht 3 en de zichten zijn goed. Update na 12 uur.

Update 12:15 uur
De duiven in Ruffec zullen 15:00 uur gelost worden. Na de lossing volgt nog een bevestiging met het vertrek.

Update 16:00 uur
De duiven zijn om 15:00 uur gelost met zonnig en helder weer met wind uit westelijke richting.

Iedereen een mooie vlucht gewenst!

Met vriendelijke groet,
De Lossingscommissie

Bijgewerkt op 8 juni 2025 om 16:04 uur

Scroll naar boven